O firmie

Założona w 1989 roku firma RJT Conveyors ma obecnie ugruntowaną pozycję jednego z czołowych dostawców łańcuchów do przenośników podwieszonych oraz powiązanych komponentów na terenie kontynentu europejskiego. Od niedawna coraz prężniej działa również na rynku Ameryki Północnej.

conveyor international
Dysponujemy kompleksową gamą produktów standardowych, ale jesteśmy też w stanie dostarczyć inne powiązane elementy, dostosowane odpowiednio do szczególnych wymagań klientów.
CC100 outer links different patterns
Kute matrycowo łańcuchy beznitowe typu X są produkowane w wersjach 348, 458, 658 oraz 678 i są wykorzystywane w różnych zastosowaniach związanych z podwieszanymi przenośnikami wózkowymi. Ich konstrukcja zapewnia większą wytrzymałość oraz możliwość uginania poprzecznego na niewielkim promieniu. Łańcuchy te są produkowane ze stali wysokowęglowych, z których najczęściej stosowane są SAE 1552 i SAE 4140.
Mogą być również dostarczane w różnorodnych wariantach, włącznie z wersją cynkowaną i cynkowaną ogniowo.

Dostarczamy również wózki spełniające określone wymagania konstrukcyjne. Najważniejsze typy są wyposażone w osłonięte koła, zalecane do pracy w czystych środowiskach i temperaturach od -20 do 150 stopni Celsjusza, lub koła pełne, kuliste, zalecane do zastosowań w płuczkach i piecach. Charakteryzują się maksymalną temperaturą roboczą wynoszącą 250 stopni Celsjusza, odpowiednio do używanego smaru.

Wheel

Do lżejszych obciążeń i mniejszych temperatur odpowiednie mogą być koła z tworzyw sztucznych, w przypadku których obowiązuje normalny zakres temperatur, czyli od -20 do 80 stopni Celsjusza, oraz zalecane maksymalne obciążenie wynoszące 100 kg na koło.

Dostarczamy również ograniczający rozciąganie łańcucha smar Dri-Carb do użytku w piecach i zastosowaniach spożywczych, w których wymagany jest brak smarowania uzupełniającego.

W naszej ofercie znajdują się również łańcuchy dwupłaszczyznowe D8, E8 i F8, wraz z łańcuchami mag 3 oraz mag 5, do użytku w rzeźniach, branży cementowej, na liniach montażowych i w lakierniach, gdzie higiena pomieszczeń roboczych ma ogromne znaczenie.

Dostarczamy różnorodne rolki skrętne i łożyska dostosowane do większości specyfikacji wymiarowych.

conveyorinter
IMG_1188

Eksport z Wielkiej Brytanii na cały świat
Realizujemy zamówienia na każde ilości — od małych, z dużą szybkością realizacji, po największe.
Find Out More -